НАША БІБЛІОТЕКА

Шановні читачі!

Двері нашої бібліотеки завжди відкриті для вас!

Мы приглашаем вас в гости, друзья:/Files/images/Шкільна бібліотека/приглашение.jpeg
Нынче без книжек прожить нам нельзя.
Мы новыми книгами вас развлечем,
Скажем, писатели пишут о чем.
Чтобы вам времени зря не терять,
К нам приходите читать!

Бібліотека працює для вас

з 8.30 до 17.15

З роботою шкільної бібліотеки можна ознайомитися за адресою

На сторінці "Інформація про бібліотеку" Ви можете ознайомитися з основними напрямами роботи бібіліотеки, переліком послуг, які надає бібліотека, а також правилами поводження у бібліотеці.

З метою забезпечення допомоги щодо самопідготовки учнів та формування інформаційної компетенції нами була створена сторінка "Медіатека". Сторінка буде цікавою для учнів, вчителів та батьків.

Про пам'ятні події та визначні дати  нам нагадують сторінки "Гортаючи календар" та "Віват, письменник"

З ювілеями творів та інших друкованих видань нас знайомить сторінка "Книги-ювіляри"

Сторінка "Талант - невипадкове диво" інформує про творчість наших читачів.

Також завітайте на сторінку бібліотеки у соціальній мережі "Одноклассники" та приєднуйтеся до групи "Друзья книги"

ПРИЄМНОГО ПЕРЕБУВАННЯ У НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ!