Самоврядування

Малишева Ксенія Віталіївна 8-А клас

Міністр центру організації дозвілля
Розломій Марія Сергіївна 9-А

Міністр центру спорту та здоров’я
Веретенніков Дмитро Юрійович 9-Б клас

Міністр центру навчання
Сохань Марія Миколаївна 11-А

Призедент школи
Бережанський Денис Олександрович 10-А

Прем’єр-міністр школи
Гнатюк Яна Юріївна 10-А клас

КОДЕКС УЧНІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 80 м. ХАРКОВА
Кожен учень – громадянин України.
Шануйте і оберігайте славетні символи України: Державний Прапор України, Державний Герб України, Державний Гімн України.
Конституція – основний закон України.
Діти мають рівні права і обов'язки з дорослими і повинні використовувати свої права і виконувати всі обов'язки громадянина України.
Україна – незалежна держава. Бережіть, поважайте і відроджуйте її національні традиції, її співучу мову.
Здобуття повної загальної середньої освіти держава надає кожному громадянину України. Використовуючи це право, треба навчитися так, щоб свої знання використовувати для себе і на користь державі .

Відеоролик "Самоврядування-це ми"

В ДЮО "Шкільна Учнівська Республіка" діє 6 Рад.

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА РАДА
Стежить за успішністю навчання учнів. разом з художньо-естетичною радою проводить акції, що сприяють зацікавленню навчальним процесом.
Члени ради приймали активну участь у рейдах - перевірках щоденників та зовнішнього виду учнів, за результатами рейдів випустили екран зовнішнього вигляду учнів.

Територіальні відділення МАН, школа науковців при ХНУ

ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНА РАДА
Організовує та проводить у школі масові культурні заходи.

РАДА З СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ДОПОМОГИ
Займається організацією доброчинних благодійних акцій. допомогою інтернатам, наданням допомоги людям похилого віку, ветеранам Великої Вітчизняної війни.

ЕКОЛОГІЧНА РАДА

Опікується озелененням класів, території школи, організовує акції щодо збереження навколишнього середовища.
Учні школи брали участь у Всеукраїнській екологічній акції "За чисте місто" - упорядкування території біля ПК ХТЗ, "Чисте подвір'я", "Листя в землю", а також брали участь в трудовій акції "Парад квітів біля школи".

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧА РАДА
Займається організацією та проведенням спортивних змагань, веде пропаганду здорового способу життя.

КРАЄЗНАВЧА РАДА
Займається вивченням рідного краю, займається організацією екскурсій по території України.