Методична робота

29 січня 2013 на базі ХСШ№ 155 проведено районну виставку- презентацію педагогічних ідей та технологій, на яку було подано роботи вчителів школи.

Переможцями визнано:

Ополоніну Л.М., вчителя російської мови та літератури, за роботу "Вивчення життєвого і творчого шляху Волта Вітмена. Аналіз збірки віршів "Листя трави";

Піддубну Г.В., вчителя  англійської мови за роботу , "Дистанційна форма навчання англійської мови учнів 6-х класів";

Марчак О.Й., вчителя музичного мистецтва, за роботу "Защебечи, соловейку";

Дмитрикову О.В., Моісєєву Н.М., Тарасову В.Г. "Робота з обдарованими дітьми";

- Захарову Р.І., бібліотекаря школи, за роботу "Формування інформаційної компетентності користувчів засобами інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності шкільної бібліотеки".

Усі учасники виставки- презентації нагороджені дипломами.

09/01/13 відбувся науково-практичний семінар

"Критичне мислення" Пилипчатиної Л.

До перемоги і високих результатів ведуть дітей учителі школи. Для цього створені умови розвитку педагогічної творчості:

• працює методична рада;
  • вісім методичних об'єднань;
  • школа молодого вчителя;
  • школа педагогічної майстерності;
  • постійно діє науково-практичний семінар"Технології освіти" під керівництвом Анпілогової Лідії Павлівни, Пилипчатіної Людмили Миколаївни

Керівники методичних об'єднань:

• Ткачук Е.І. - керівник методичного об'єднання "Співдружність"

• Ліхньовська М.В. - керіник методичного об'єднання "Інтеграл" учителів фізики, математики;

• Іщук Л.А. - керівник методичного об'єднання вчителів історії, музичної культури;

• Шестопалова К.В. - керівник методичного об'єднання "Поліглот" вчителів іноземних мов;

• Соломко О.В. - керівник методичного об'єднання "Майстри" вчителів фізичної культури, трудового навчання та інформатики;

• Утюжнікова О.М. - керівник методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін;

• Лукавенко Т.П. - керівник методичного об'єднання класних керівників;

• Штих Т.В. - керівник методичного об'єднання "Початківець" вчителів початкових класів.

Вчителі школи щорічні переможці районного тконкурсу "Вчитель року", а вчитель географії Колосова Наталія Станіславівна у 2006 році стала перпеможцем міського конкурсу в номінації "Географія"

Вчителі школи щедро діляться досвідом з колегами. Тільки за останні три роки опублікували свої роботи на сторінках методичних журналів Селєєнко Л.Д., Колосова Н.С., Зальотова З.М., Ополоніна Л.М., Моїсєєва Н.М., Утюжникова О.М.

Вчителі Варавва Н. Е., Лукавенко Т. П. видали власні методичні посібники та підручники. За своєю авторською програмою працює учитель музики - Марчак О. Й.

Сучасні інтерактивні методи навчання стали провідними в роботі вчителів школи. 16 разів за останні 3 роки школа з радістю відкривала свої двері для учасників семінарів, конференцій різного рівня: від районного до Всеукраїнського, міжнародного.

Духнік С.І - учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "Старший учитель". Працює над проблемою розвитку творчих здібностей учнів, впроваджуючи інноваційні технології на уроках.
Створила літературний клуб "Вдохновение", учасники якого показали спектакль "И молитвы пречистое слово исцеляет болящую плоть", "И серебреный месяц ярко над серебряным веком плыл", "Любовью дорожить умейте".
Учасниця російського науково-культурнрго товариства Харківської області.
У збірнику "Проблеми використання, вивчення та викладання російської мови в Україні, випуск 3, 2008, був надрукований її виступ на Міжнародній науково-практичній конференції."

23 березня 2012 року відбулося засідання шкільної атестаційної комісії.
Вітаємо учителя української мови Смагіну О.В., учителя фізкультури Соломко О.В..вихователя групи продовженого дня Боднарчук Т.М., які підвищили свою кваліфікаційну категорію.

2 квітня 2012 року рішенням атестаційної комісії управління освіти Орджонікідзевського району учителям початкової школи Моісєєвій Н.М. встановлено кваліфікаційну категорію"спеціаліст вищої категорії";
Постульзі Т.Г. встановлено педагогічне звання "учитель-методист".

Учителі Сасик Л.Г., Утюжнікова О.М., Духнік С.І. підтвердили раніше встановлену кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорію" та педагогічне звання.

Колектив школи Вами пишається!