08/03/2013

чудову половину людства - жінок

із Святом 8 Березня!

Зичимо краси і щедрості, здоров'я,

щастя, миру, добра!

Тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Із Святом, милі жінки!

07/03/2013

В школі відбувся концерт, присвячений

Святу 8 Березня!

Дякуємо всім, хто взяв участь у концерті та подарував радість і гарний настрій!

Ткачук Еліну Ігорівну,

вчителя російської мови та літератури, яка стала переможцем обласного конукурсу "Вчитель року - 2013". Бажаємо йї перемоги в м. Мелітополі, де вона буде представляти Харківсьтку область на Всеукраїнському конкурсі вчителів України.

Леонову Кіру,

ученицю 9-Б класу, яка посіла І місце на обласній олімпіаді з української мови та літератури. Бажаємо їй успіхів у м. Запоріжжі, де вона буде представляти Харківську область на Всеукраїнській олімпіді з української мовит та літератури.

01/03/2013
Школа  висловлює подяку батькам 2-А класу

за подарунок ноутбука НР 650.
Тепер уроки стануть цікавішими, та ефективнишими.
 Подорож до КРАЇНИ ЗНАНЬ триває!..

20/02/2013

Відбулася Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Учні із задоволенням взяли участь у конкурсі.

Сподіваємося тільки на відмінні результати!

15 лютого – День пам’яті воїнів-

інтернаціоналістів

В школі пройшов конкурс листівок для воїнів-інтернаціоналістів

І місце 6-А клас

ІІ місце 8-А клас

ІІІ місце 11-Б клас

Пам’ять наших земляків, воїнів-афганців – це болюча історія українського народу. Про неї потрібно пам’ятати, її потрібно згадувати, адже багатьом матерям так і не судилося побачити сина, рідним – брата, дітям – батька. Сьогодні їхні обличчя закарбували лише старі сімейні фотографії, кам’яні плити пам’ятників, устелені квітами підніжжя могил.

Йдучи вулицею, вдивляючись в обличчя крокуючого назустріч чоловіка, навіть і не дізнаєшся, що це людина, якій довелося народитися двічі, вдруге – повернутися з афганської червоної землі. Цією людиною може бути наш сусід чи родич, друг чи знайомий, минуле якого – закрита книжка тільки його історії, яку розгорнути може не кожен. І не потрібно їм дорікати за це, бо найважче для них після всього пережитого – це байдужість і зрада.

14.02.2013

- Пошта «Постріл Амуру»

- Музичні перерви

- Виставка «Серця нашої школи»

1-5 класи -1 поверх

6-11 класи – 2 поверх

- Проект «Я люблю свою рідну

школу»

Всеукраинский конкурс

русского языка

"Лукоморье"

07/02/2013

В конкурсе приняли участие 106 учеников 2-11 классов

Конкурс дружин юних

пожежних

07/02/2013

В школі пройшов шкільний етап дружин юних пожежних.

з перемогою учнів 8-Г класу!