29 квіт. 2015

ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮ

29 квітня в школі пройшов ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮ.
27 квіт. 2015

Національний музей-заповідник М.В. Гоголя.

25.04.2015 учні 5-В, 6-Б,В класів відвідали Національний музей-заповідник М.В. Гоголя. Екскурсія тривала за маршрутом: Полтава – Диканька – Гоголеве
24 квіт. 2015

Свічка пам’яті

23 квітня 2015 року в нашій школі було проведено уроки на тему «Мій біль – Чорнобиль»
23 квіт. 2015

Чорнобиль

23 квітня у початковій школі пройшли уроки присвячені річниці Чорнобильської трагедії. Діти познайомилися з поняттями «електростанція», « радіація», «мертве місто». В ході уроку переглянули відеоматеріал «За ваш подвиг», здійснили заочну екскурсію до Чорнобиля,Прип”яті.

«Ми за чисту планету»

22 квітня 2015 року в нашій школі було проведено свято «День Землі». Кожен учень висловив свої думки в малюнку. А разом створили проект «Ми за чисту планету».

День землі

У міжнародний день Землі у школі відбулися такі заходи: зустріч з робітниками радіологічної лабораторії ХДУ ім. Каразіна, казкові постанови «Світ навколо нас», диспут «Світ росин».
22 квіт. 2015

Конкурс електронних вітальних листівок ветеранам

Протягом квітня 2015 року у школі пройшов конкурс електронних вітальних листівок ветеранам "Салют Перемога!". Дякуємо всім класам за проекти ! Вітаємо переможців учнів 5-Б класу!
21 квіт. 2015

"Зірка орджонікідзевського району"

29 квітна пройшов відбірковий етап конкурсу "Зірка орджонікідзевського району"
20 квіт. 2015

«Першоцвіти – перша посмішка весни»

У школі пройшли виховні заходи «Першоцвіти – перша посмішка весни» Діти пригадали провила поведінки улісі ,склали перелік першоцвітів Харківської області після перегляду презентаційного матеріалу.По завершенні заходу учні оцінили створені плакати, малюнки на тему «Збережемо довкілля»
15 квіт. 2015

Конкурс літературно- музичних композицій

15 квітня пройшов районній конкурс літературно- музичних композицій "Поклонимся великим тем годам...". Вітаємо збірну команду 10-Б класу "Вартові пам'яті", яка посіла І місце у конкурсі.