24 груд. 2014

Важливо
23 груд. 2014

Новорічні свята

23.12.2014 у школі пройшли Новорічні свята.На святах учням початкових класів були вручені солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса
22 груд. 2014

Захід для учнів 5-6 класів, які прибули із зони проведення АТО

22.12.2014 у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого з нагоди Дня святого Миколая відбувся святковий захід для учнів 5-6 класів, які прибули із зони проведення АТО. Після закінчення заходу всі діти отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Кернеса Г.А.

Районне Свято до дня Святого Миколая

19.12.2014 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбулося свято для дітей-сиріт, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району. Діти поринули у чудовий світ казки «Я особливий»; подивилися виступи театру пісні «Експресія», хореографічних ансамблів «Радість», «Акварельки», «Рум'яні щічки». Учасників свята привітали заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району О.Г. Веліканова та депутат Харківської міської ради О.М. Гудименко. Наприкінці свята діти отримали подарунки від адміністрації району.

Cвяткові концерти

До Дня Святого Миколая в школі були проведені святкові концерти, на яких учні 1-11 класів продемонстрували свої казки. Дякуємо всім за чудовий настрій!

С Днем Святого Миколая

Любі учні, батьки та вчителі ! Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая. Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!
18 груд. 2014

Онкоцентр

У листопаді- грудні 2014 року учні та батьки школи брали участь у благодійній акції щодо збору грошей для гематологічного відділення 16 дитячої лікарні
17 груд. 2014

«7 чудес міста Харків».

17.12.2014 представники правової ради учнівського самоврядування провели презентацію для учнів 1-4 класів, присвячену нашому рідному місту Харкову. Учні початкової школи мали змогу почути легенду щодо створення нашого місті та побачити фільм «7 чудес міста Харків».
16 груд. 2014

учні 6-А та 6-В класу відвідали ЦРБ імені А.П. Чехова

16 грудня 2014 року учні 6-А та 6-В класу відвідали ЦРБ імені А.П. Чехова, де вчилися створювати ляльку-мотанку. Майстер-клас давала Тетяна Петрівна Козорезова. Вона розповіла історію створення ляльки, її види та значення. Усім дівчатам дуже сподобалося робити ляльку-мотанку своїми руками. Вони пішли із заходу у піднесеному настрої.
15 груд. 2014

Відеоконференція

15.12.2014 учні 11- х класів мали змогу ознайомитися з системою освіти Чехії та взяти участь у телемості щодо ознайомлення з найкращими університетами Праги.