VІІІ міський конкурс знавців української мови

Диплом І ступеня - Леонова Кіра

VІІ міський конкурс знавців російської мови

номінація «Кращий лінгвіст» - Омельченко Софія

учнь 10-А класу Прокопенко Олександр,  степендіат у номінації

«Кращий учень навчального закладу»

Х Всеукраїнський турнір юних географів, у якому взяла участь команда учнів у складі:
1. Бравер Марк, учень 11-А класу,
2. Яковлєва Анна, учениця 11-А класу ,
3. Прокопенко Олександр, учень 10-Б класу,
4. Волобуєв Данії, учень 9-Б класу ,
5. Веретенников Дмитро, учень 9-Б класу , керівник команди - Колосова Наталія Станіславівна, учитель географії .

Команда нагороджена Диплом ІІІ ступеня. Бравер Марк нагороджений Дипломом у номінації «Кращий доповідач».

Нагородження переможців у районній акції "Допоможи Тваринам"  Номінація " Не ображай мене!" гран- прі ; "Під прицілом об єктива " ІІ місце;  Щедрість рідної землі" І місце.

25.04.2014 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова пройщой конкурс бізнес -проетів. Вітаємо Бережанського Дениса, учня 9-В класу який став переможцем конкурсу та отримав дипом та кубок переможця данного поекту.

ІІІ місце у районному конкурсі дружин юних пожежних-рятівників

І місце у районному канкурсі екологічних бригад у віковій категоріїї 1-4 класи

Флагмани України

18 жовтня 2013 року, у м. Києві  в приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, відбулася заключна частина Загальноукраїнської громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Директор школи, Черномаз Ірина Іванівна отримала Грамоту за вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління, за підписом Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, нагрудний знак «Флагман освіти і науки України» та пам’ятне видання «Флагмани освіти і науки України», яке розповідає про освітянські заклади та наукові установи, а також учених, освітян, обдарованих дітей, які творять історію держави.

Ініціатором проекту є Український видавничий центр «Галактика-С» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти. Почесним головою є Радник, Спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Володимирович Толстоухов, який і вручав нагороди.

Проведення такого масштабного заходу та щорічне відзначення флагманів освіти і науки – це стимул до нових звершень і забезпечення істотного зростання якості навчання молоді, її інтелектуального потенціалу.