30 трав. 2014

Свято останнього дзвоника

Вітаємо всіх учнів із закінченням 2013/2014 навчального року. Бажаємо успіхів і наснаги у наступному навчальному році!
22 трав. 2014

Конкурсне випробування майбутніх першокласників російський клас

Шановні батьки! При собі мати медичну картку дитини та оригінал свідоцтва про народження дитини
13 трав. 2014

Батьківські збори майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників!
8 трав. 2014

Конкурс малюнків на паркані

Протягом травня 2014 року пройшов конкурс малюнків на паркані "Наша країна-Україна". Дякуємо всім учасникам за чудові роботи. Особливу оцінку отримали учні 1-В та 6-А класів-ГРАН-ПРІ конкурсу.
8 трав. 2014

День Перемоги

В школі пройшли уроки мужності, зустрічі з ветеранами, тематичні виставки присвячені Дню Перемоги!
6 трав. 2014

Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури

У м. Черкаси проходила Всеукраїнська олмпіада з української мови та літератури, учасницею якої була учениця 10-Б класу Леонова Кіра (учитель Зальотова З.М.). Вона відвідала літературний музей Т. Шевченка. Закриття олімпіади відбулося на Чернечій горі у Каневі.
5 трав. 2014

IV етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН

У місті Київ проходив IV етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
29 квіт. 2014

Районний етап міського конкрсу "Мій біль-Чорнобиль"

Вітаємо переможців
29 квіт. 2014

Конкур бізнес-проектів " Якщо б мером був я"

25.0.2014 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова пройщой конкурс бізнес -проетів. Вітаємо Бережанського Дениса, учня 9-В класу який став переможцем конкурсу та отримав дипом та кубок переможця данного поекту.
25 квіт. 2014

День пам’яті Чорнобильское трагедії

25 квітня 2014 року школі прйшли памятні заоди присвяченні 27-й річниці Чорнобильскої тргедії. Учні школи брали участь у тематичних класних годинах,конкурсі малюнків та стіннівок,присвячених цьому дню.У шкільній бібліотеці організовано тематичну висавку літератури .